Yhteystiedot

TOIMISTO

INY ry

Kontulankuja 1-3G
00940 Helsinki  




HENKILÖSTÖ

Hallinto

 

Minna Lähteenmäki

Toiminnanjohtaja
p. 044 901 6311
 
asiointikieli: suomi, englanti
 

Ala Saeed

Hallituksen puheenjohtaja
ala.saeed@iny.fi
p. 040 545 3089
 
asiointikieli: suomi, englanti, arabia ja kurdi (sorani) 
 

Ekinsu Güzel

Järjestöassistentti
ekinsu.guzel@iny.fi
p. 044 977 0776
 
asiointikieli: suomi, englanti ja turkki 

 

Työllisyyttä kohti -hanke

 

Sirwa Farik

TeKo-hankkeen projektikoordinaattori
sirwa.farik@iny.fi
p. 044 244 7360
 
asiointikieli: suomi, arabia ja kurdi (sorani) 
 

Helina Heinsaar

TeKo-hankkeen projektityöntekijä
helina.heinsaar@iny.fi
p. 041 314 8676
 
asiointikieli: suomi, englanti ja viro

 

Shirin Ali

Ohjaaja
shirin.ali@iny.fi
 
asiointikieli: suomi ja kurdi (sorani) 

 

Sumer-hanke 

 

Sima Ataee

Sumer-hankkeen projektityöntekijä
sima.ataee@iny.fi
p. 041 313 7313
 
asiointikieli: suomi, dari, farsi, turkki ja kurdi (sorani) 
 

Bikhtiyar Qader

 
Sumer-hankkeen projektityöntekijä
bikhtiyar.saeed@iny.fi
p. 041 314 1472
 
asiointikieli: suomi, kurdi, arabia